Aeroc

Продаж і доставка газоблоків по Україні безпосередньо з заводу

м.Київ, пр. Повітрофлотський 77

м.Київ, пр. Воздухофлотський 77

Сухі будівельні суміші

Клей білий літній

Блоки AEROC D300 мають форму прямокутного паралелепіпеда з точною геометрією (± 1 мм) та системою «паз-гребінь», яка служить в якості направляючих при кладці блоків і виконуює функцію «теплового замку» по вертикальному шву.
Блоки AEROC D300 мають кишені для зручності захвату, що полегшують процес кладки і перенесення блоків під час будівництва.

Клей білий зимовий

Газобетон AEROC D400 — це високоякісні блоки з ніздрюватого бетону з бездоганною геометрією. Дані блоки мають вражаючі показники теплоізоляції. Приміром, зовнішні стіни, зведені з блоків AEROC D400 375,
за властивостями збереження тепла ідентичні стіні з цегляної кладки товщиною 380 мм з додатковим утепленням плитою мінераловати або 100 мм пінополістиролу. Таким чином, газобетон AEROC D400 дозволяє отримати теплі стіни меншої товщини, не застосовуючи додаткового утеплення.

Будівельні суміші для кладки газобетону

Компанія “Аерок” виробляє весь асортимент продукції необхідної для будівництва власного будинку. Окрім газобетонних блоків і інструментів для роботи з ними, ми пропонуємо клейові суміші для мурування газоблоків. Вони складаються із екологічної сировини і не містять шкідливих домішок, які негативно можуть вплинути на навколишнє середовище чи здоров’я людини. AEROC пропонує своїм клієнтам будівельні суміші для кладки блоків в літній і зимовий період.

Переваги клею AEROC

Ми наполегливо рекомендуємо використовувати клей для кладки газоблоків від нашої компанії. Оскільки кладка на клейовий розчин має багато переваг, як над цементно-піщаною сумішшю, так і над полімерними матеріалами, такими як піна-клей.

Основні переваги:

1. Використання клею дешевше, а ніж використання цементно-піщаного розчину. Його витрата менша в 6 разів, а ціна вища всього в 2 – 2,5 рази.
2. Використання дрібнозернистого клею виключає утворення “містків холоду”, які збільшують тепловтрати будинку, і як наслідок — зменшують його енергоефективність.
3. Товстий шар цементно-піщаного розчину збільшує ймовірність нерівномірної кладки, а клей від компанії AEROC тільки підкреслює рівність газобетонних блоків.
4. Кладка з газобетону на тонкому шарі клейового розчину, значно міцніше кладки виконаної іншими розглядаємими матеріалами.

На що краще класти газобетонні блоки

Газобетон — це сучасний і екологічний будівельний матеріал для приватного та комерційного будівництва. Але при виборі матеріалів для його монтажу варто обирати професійні будівельні суміші. З їхньою допомогою Ви не лише зможете заощадити на купівлі матеріалів, а і збільшити енергоефективність власного будинку. Купити клей “Аерок” ви можете у наших партнерів, які предаставлені в кожному з регіонів України, або безпосередньо на заводі виробника в Київській області (м. Обухів і м. Березань).