Aeroc

Продаж і доставка газоблоків по Україні безпосередньо з заводу

м.Київ, пр. Повітрофлотський 77

м.Київ, пр. Воздухофлотський 77

Стінові блоки

Aeroc D300

Блоки AEROC D300 мають форму прямокутного паралелепіпеда з точною геометрією (± 1 мм) та системою «паз-гребінь», яка служить в якості направляючих при кладці блоків і виконуює функцію «теплового замку» по вертикальному шву.
Блоки AEROC D300 мають кишені для зручності захвату, що полегшують процес кладки і перенесення блоків під час будівництва.

Aeroc D400

Газобетон AEROC D400 — це високоякісні блоки з ніздрюватого бетону з бездоганною геометрією. Дані блоки мають вражаючі показники теплоізоляції. Приміром, зовнішні стіни, зведені з блоків AEROC D400 375,
за властивостями збереження тепла ідентичні стіні з цегляної кладки товщиною 380 мм з додатковим утепленням плитою мінераловати або 100 мм пінополістиролу. Таким чином, газобетон AEROC D400 дозволяє отримати теплі стіни меншої товщини, не застосовуючи додаткового утеплення.

Aeroc D500

Блоки AEROC D500 мають форму прямокутного паралелепіпеда з точною геометрією (± 1 мм), системою «паз-гребінь», яка виступає в якості направляючих при кладці блоків і виконуює функцію «теплового замка» по вертикальному шву.
Блоки AEROC D500 мають кишені для зручності захвату, що полегшує процес кладки і переміщення блоків при будівництві.

Газоблок для зведення стін

Компанія AEROC є одним з найбільших виробників пористого бетону автоклавного твердіння в Європі. Всі типи блоків ми виробляємо з екологічно чистих матеріалів, на що у нас є відповідний сертифікат. Основним і найбільш затребуваним продуктом нашого виробництва є газоблок для спорудження стін. Газобетонні блоки вже давно зайняли лідируючу позицію серед будівельних блоків для зведення стін, так як вони мають точну геометрію, великий розмір, що дуже спрощує і прискорює зведення стін, а головне – вони мають високу енергоефективність, що дозволяє відмовитися від додаткового утеплення фасаду. Блоки D300, D400, D500 мають всі типорозміри, необхідні для будівництва житлових або комерційних споруд. Також газоблоки ТМ “Аерок” мають кишені для зручності захвату, що полегшує процес кладки і переміщення блоків на будівельному майданчику.

Номенклатура стінових блоків AEROC

AEROC D300

Це унікальний продукт з теплотехнічними характеристиками, який відкриває нові можливості для енергоефективного будівництва на ринку України. Він являє собою конструкційно-теплоізоляційний газобетон автоклавного твердіння щільністю 300 кг/м³ і міцністю на стиск не менше 2,5 мПа. Стіни з газоблоку D300 не потребують додаткового утеплення саме за рахунок своєї низької щільності. Тому Ви зможете обійтися без додаткових витрат на утеплення фасаду свого будинку.

AEROC D400

Ця модель газоблоку відрізняється від D300 в першу чергу тим, що має велику щільність, а саме 400 кг/м³. Це трохи зменшує енергоефективність, в порівнянні з блоком D300, але якщо порівнювати цей блок з іншими стіновими матеріалами, то він має кращий показник теплоізоляції. Наприклад, зовнішні стіни з AEROC D400 товщиною 375 мм по теплоізоляційними властивостями ідентичні стіні з цегляної кладки товщиною 380 мм з додатковим утепленням плитою мінеральної вати або 100 мм пінопласту. Газобетонні блоки D400, завдяки своїй щільності, дозволяють зводити стіни будинків до 4 поверхів включно. Це значно спрощує життя забудовникам, які раніше використовували для своїх малоповерхових проектів інші менш ефективні матеріали.

AEROC D500

Ці блоки мають найбільшою щільністю (500 кг/м³) серед виробленого газобетону від компанії “Аерок”. Завдяки цьому D500 можна сміливо назвати одним з кращих матеріалів для зведення міжкімнатних стін будинку. Досить ширини блоку в 100-150 мм, щоб забезпечити хорошу звукоізоляцію і збільшити корисну площу будинку за рахунок малої товщини стіни. Крім вище сказаного, блоки D500 шириною 200 і 250 мм успішно застосовуються для будівництва внутрішніх і зовнішніх несучих стін. Фасад будинку з газобетону D500 потрібно додатково утеплити для комфортного проживання в зимовий період.