Aeroc

Продаж і доставка газоблоків по Україні безпосередньо з заводу

м.Київ, пр. Повітрофлотський 77

м.Київ, пр. Воздухофлотський 77

Армовані вироби

Брускові перемички

Блоки AEROC D300 мають форму прямокутного паралелепіпеда з точною геометрією (± 1 мм) та системою «паз-гребінь», яка служить в якості направляючих при кладці блоків і виконуює функцію «теплового замку» по вертикальному шву.
Блоки AEROC D300 мають кишені для зручності захвату, що полегшують процес кладки і перенесення блоків під час будівництва.

Плити перекриття

Газобетон AEROC D400 — це високоякісні блоки з ніздрюватого бетону з бездоганною геометрією. Дані блоки мають вражаючі показники теплоізоляції. Приміром, зовнішні стіни, зведені з блоків AEROC D400 375,
за властивостями збереження тепла ідентичні стіні з цегляної кладки товщиною 380 мм з додатковим утепленням плитою мінераловати або 100 мм пінополістиролу. Таким чином, газобетон AEROC D400 дозволяє отримати теплі стіни меншої товщини, не застосовуючи додаткового утеплення.

Плити покриття

Блоки AEROC D500 мають форму прямокутного паралелепіпеда з точною геометрією (± 1 мм), системою «паз-гребінь», яка виступає в якості направляючих при кладці блоків і виконуює функцію «теплового замка» по вертикальному шву.
Блоки AEROC D500 мають кишені для зручності захвату, що полегшує процес кладки і переміщення блоків при будівництві.

Газобетонні армовані вироби

Армовані вироби з газобетону AEROC — це монолітні вироби, додатково посилені прутами арматури. Такі вироби застосовуються в місцях підвищеної важливості, де багато людей до сих пір використовують залізобетонні вироби або інші матеріали з низькими теплоізоляційними властивостями. До армованих виробів з пористого бетону автоклавного твердіння відносяться: брускові перемички, плити перекриття і плити покриття.

Перемички з газобетону

Брускові перемички – це монолітний виріб з газобетону щільністю 400 кг/м³. Завдяки арматурному каркасу, розташованому в середині перемички, клас міцності на стиск бетону становить С2,5, що відповідає 2,5 ньютона на мм 2. Це повністю виключає деформацію в процесі її експлуатації в якості віконної або дверної перемички. Переваги газобетонної перемички над бетонною полягає не тільки в меншій її вазі, а й в значно меншій теплопровідності, при цьому трохи поступаючись по міцності. Крім цього, перемички з газобетону представлені вже в якості готового виробу. Для їх монтажу Вам не знадобиться витрачати час для зведення опалубки, в’язки арматури і приготування піщано-цементного розчину. Для монтажу перемички з газобетону AEROC досить покрити місце установки клеєм для газобетону і встановити перемичку в віконний або дверний проріз. Варто врахувати той факт, що перемичка повинна спиратися на стіну з газобетону не менше ніж на 250-300 мм, а її положення повинно відповідати стрілкам розташованим вгору.

Плити перекриття з газобетону

Плити перекриття з автоклавного газобетону здатні повністю замінити бетонні плити або деревину, яка застосовується в якості міжповерхового перекриття. Такі плити виготовлені з газобетону щільністю D500 і містять в собі каркас з арматурних прутів, що забезпечує міцність конструкції С2,5. Переваги плит перекриття полягають в їх тепло- і звукоізолюючих властивостях, які значно перевищують показники аналогів. Такі плити мають високу вогнестійкість, відносно невелику вагу, а завдяки спеціальним пазам, вони без зайвих зусиль стикуються між собою.

Плити покриття з газобетону

Плити покриття є відносно новим продуктом на будівельному ринку України. Покриття даху з газобетонних плит відмінно зберігає тепло в середині будинку і не дозволяє проникати холоду ззовні. Їх виробляють з газобетону щільністю 500 кг/м³, а доступне навантаження становить 3 кПа. Універсальна консрукція і система “паз-гребінь” дозволяє використовувати плити покриття AEROC, як при зведенні плоского, так і двохилового даху.